Český Krumlov, opera, Lipno

Zájazd v termíne 09.08.2019 – 11.08.2019 do ČR

 • Vzdialenosť 430 km na Lipno
  Cena cca 250 eur ( v cene doprava autobusom, ubytovanie na 2 noci s polopenziou v hoteli s bazénom a saunami v cene, vstupenka na operu, na Lipne plavba parníkom s obedom a prechod chodníkom ponad koruny stromov, sprievodca na Lipne, vstup do zámku Vranov nad Dyjí, vstup do zámku Náměšť nad Oslavou- bývalé letné sídlo prezidenta E. Beneša.
 • Záloha 150 eur hneď pri prihlasovaní. Doplatok do 30. júna 2019.
 • 1. deň: Odchod z Topoľčian spred klubu SSPF o 06,00 hod. Cestou zastávka a prehliadka zámku Náměšť nad Oslavou. Príchod na LIPNO, ubytovanie v hoteli ORSINO, dvojlôžkové izby s polopenziou, v cene
  vstup do bazénu a sáun, masáže zľava 40 %. Voľný program na jazere, je leto možnosť kúpania, prechádzky, oddych. Večera v hoteli, po večeri o 20.00 hod. odchod do Českého Krumlova na predstavenie slávnej opery
  TURANDOT v prírodnom amfiteátri s otáčavým hľadiskom. Začiatok predstavenia o 21,00 hod. Opera trvá 2,05 hod., takže príchod na Lipno okolo polnoci. Je to talianska opera od Giacoma Puccini, príbeh z Rozprávky tisíc a jednej noci.
 • 2. deň: Raňajky v hoteli. Celodenný pobyt na LIPNE so sprievodcom, plavba na parníku s obedom a prechod chodníkom ponad koruny stromov. Večera v hoteli.
 • 3. deň: Raňajky. Odchod do Českého Krumlova, prehliadka mesta. Cestou domov zastávka : Vranov nad Dyjí – krásny zámok .