Pobytovo – poznávací zájazd na krásnom francúzskom Azúrovom pobreží

21. – 30. 8. 2020

Cena : 550 Eur (v cene je 1x nocľah po ceste v hoteloch B&B Cremona, 1x v Miláne cestou späť s raňajkami, 7 nocí v Campingu Eurosurf Hyères a cesta autobusom aj s výletmi) 
(dieťa do 7 rokov, ak v campingu spí na prístelku v jedálenskej časti a v hoteloch po ceste spí na posteli s rodičmi, platí len za autobus 125 E.)

 • Zálohu 150 E / os. treba zaplatiť do 30.XI.2019, lebo sa platia všetky rezervácie, zvyšok do 15. júna 2020.
  Pri doplatku sa bude robiť zasadací poriadok v autobuse. Treba sa dať pripoistiť na cestu do zahraničia.
  Budeme v subtropickej oblasti, treba s tým počítať pri balení. Pribaľte si aj repelent. Na prvú a poslednú noc
  v hoteli doporučujeme len príručnú batožinu s hygienickými potrebami, pyžamom a oblečením na druhý
  deň, aby sa nemuseli vyťahovať všetky kufre z autobusu. Zdržuje to skupinu pri odchode z hotela.
  Prajeme pekný pobyt.
 • Kontakt:
  Jarmila Godálová
  +421 915 112 518
  jarmilagodalova@gmail.com
 • Program:
 • 21. 8. (piatok)
  Odchod z Topoľčian spred francúzskeho klubu o 6.00 hod. do talianskeho mesta Cremona. Ubytovanie na 1 noc v dvojposteľových izbách v hoteli B&B s raňajkami. Večerná prechádzka do stredovekého centra mesta, 15 minút peši od hotela.
 • 22. 8. (sobota)
  Po raňajkách odchod do Hyères. Od 22. do 29.08.2020 týždenný pobyt pri mori v štvorhviezdičkovom campe Camping Campeole Eurosurf v Hyères v píniovom lesíku, krásna piesočná pláž hneď vedľa campingu, 3 minúty pešo, pozvoľný vstup do mora. Bývanie v klimatizovaných mobilhommoch po 4 osoby (dve izby po 2 postele, kuchynský a jedálenský kút, terasa so sedením, WC so sprchovým kútom, alebo mobilhomme pre 6 osôb, tri izby po 2 postele, ostatné vybavenie je rovnaké ako v menšom mobilhomme. Kuchyňa vybavená riadom, plynový sporák, chladnička, mikrovlnka, kávovar. V kuchyni sa dá rohová lavica rozložiť pre 1-2 deti do 7 rokov, ktoré pri obsadení izieb dospelými už v campe neplatia. Posteľné prádlo je v cene, osušku a uterák možno prenajať za 5 Eur na týždeň. WIFI je za 3 E/1 deň alebo 15 E na týždeň. V campe je malý obchod s potravinami, pizzeria, bar, reštaurácia, miesto pre animácie, detský kútik s preliezačkami. Je to romantická oblasť Provensálsko.
 • 23. 8. (nedeľa)
  Kúpanie na pláži pri našom campingu.
 • 24. 8. (pondelok)
  Kúpanie na našej pláži. Podvečer návšteva veľkého obchodného centra Géant v Hyères, doplnenie potravín. Ochod z campingu o 17.00 hod.
 • 25. 8. (utorok)
  Celodenný výlet loďou na blízky Hyèrsky zlatý ostrov Portquerolles s kúpaním na najkrajšej pláži
  Notre-Dame s bielym pieskom na kraji píniového lesíka. Možnosť zapožičať si bicykle. Odchod z campingu autobusom do blízkeho prístavu o 9.00 hod. Treba si vziať piknik na celý deň. Plavba loďou trvá 20 minút. Návrat okolo 19. hod.
 • 26. 8. (streda)
  Celodenný výlet do rozprávkovo vyzerajúcej opevnenej dedinky Les Baux de Provence s citadelou z 11. stor. Návšteva úžasnej videoprojekcie zvukov a svetla v skale na ploche 6000 m2. (Vstupné 11 E/dosp. 7 E/dieťa). Kúsok odtiaľ je Saint – Remy – de Provence, jedno z najstarších fr. miest, rodisko proroka Nostradama, miesto, kde sa liečil Vincent van Gogh v sanatóriu. Dnes je to múzeum s jeho izbou a kláštorná záhrada s levanduľovým poľom. Podľa časových možností po ceste zastávka v Aix-en-Provence, druhé najkrajšie mesto Francúzska, mesto fontán.
 • 27. 8. (štvrtok):
  Doobeda kúpanie na našej pláži. Poobede o 14.00 hod. odchod autobusom do mestečka Port-Grimaud,
  nazývané francúzske Benátky. Možnosť plavby loďkou po kanáloch. Odtiaľ odchod autobusom do blízkeho mestečka Saint -Tropez. Možnosť navštíviť slávnu Gendarmerie, v nej je moderné múzeum o filmovej legende žandárskych epizód. Časť expozície je venovaná spevákovi Johnovi Hallidayovi a herečke Brigitte Bardot, ktorí sa tiež viažu k mestečku Saint-Tropez. Návrat do campingu večer okolo 22.00 hod.
 • 28. 8. (piatok)
  Kúpanie na našej pláži. Pripraviť mobilhomme na ranné odovzdanie, balenie. Večer rozlúčka s morom.
 • 29. 8. (sobota)
  Kontrola mobilhommov, odovzdanie o 9.00 hodine. Musí byť vypnutá, suchá chladnička, vysypaný, umytý kôš, čistá sprcha, WC aj podlaha, riad pripravený tak, ako pri preberaní. Všetko zvlečené prádlo na manželskej posteli. Okolo 10.00 hod. odchod do Milána. V Miláne najskôr prehliadka centra mesta, potom ubytovanie v hoteli B&B (dvojposteľové izby).
 • 30. 8. (nedeľa)
  Po raňajkách odchod do Topoľčian. Príchod vo večerných hodinách.
nameSSPF HYERES program
Súbor na stiahnutie